Dinamo Kiev – Beşiktaş Maçı TRT1’de Canlı Yayınlanacak

   2022 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki kaderini belirleyecek 6 Aralık’taki Dinamo Kiev maçı öncesi taraftara müjdeli haber geldi. Ukrayna’ya gidemeyecek olan Beşiktaş taraftarları Dinamo Kiev mücadelesini şifresiz olarak izleyebilecek.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde tarihi bir sezon geçiren Beşiktaş’ın kaderi Dinamo Kiev deplasmanında belli olacak. Siyah-Beyazlı ekip, Ukrayna ekibi ile 6 Aralık Salı günü deplasmanda karşılaşacak. Bu mücadeleden alacağı sonuç, Siyah-Beyazlı ekibin yoluna Şampiyonlar Ligi’nde mi yoksa UEFA Avrupa Ligi’nde mi devam edeceğini netleştirecek.

BERABERLİK BİLE YETEBİLİR

Grubun diğer maçında Benfica ile Napoli karşı karşıya gelecek. O mücadelenin sonucu da Beşiktaş’ı yakından ilgilendirecek. Zira, o maçtan çıkacak sonuca göre Kara Kartal’a gruptan çıkması için Dinamo Kiev karşısında beraberlik bile yetecek.

taraftara-mujde-tarihi-mac-sifresiz_x_8999205_672_z11

TRT1’DEN NAKLEN VE ŞİFRESİZ

İşte bu şartlarda oynanacak karşılaşma öncesi Siyah-Beyazlı taraftar müjdeli bir haber aldı. Tarihi mücadelenin şifresiz olarak yayınlanması kesinleşti. Ukrayna’daki zorlu mücadele 6 Aralık Salı akşamı TRT1’den canlı ve şifresiz olarak ekranlara gelecek. Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki diğer yayıncısı Tivibuspor da mücadeleyi canlı ve şifreli olarak yayınlayacak.