Recep İvedik 7 Çekimleri Başladı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Şahan Gökbakar’ın merakla beklenen Recep İvedik 7 filminin setinden ilk kareler geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gökbakar, “Çekimleri yarıladık. Kısmetse sonbahar aylarında sadece Disney Plus’ta” dedi.

Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından başrolünde yer aldığı ve çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan ‘Recep İvedik 7’nin setinden ilk kareler yayınladı. Türkiye’de yayın hayatına başlayan Disney Plus’ta yayınlanacak olan Recep İvedik 7’de Şahan Gökbakar’a Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi eşlik ediyor.

“KISMETSE SONBAHARDA DISNEY PLUS’TA”

4,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından sık sık paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar, sette çekilen fotoğrafları da “Setten sizin için seçtik. Çekimleri yarıladık. Kısmetse sonbahar aylarında sadece Disney Plus’ta. Recep İvedik 7 ile buluşacağız” notuyla paylaştı.

Merakla beklenen Recep İvedik 7’nin setinden ilk kareler geldi

RECEP İVEDİK KÖYE YERLEŞİYOR

Gişe rekortmeni serinin yeni filminde, şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar veriyor. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılıyor.

casibom - grandpashabet giriş - oran.net -