Demet Akbağ Nükhet Duru’yu Gafil Avladı

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Demet Akbağ yönetimindeki şaka çetesinin merakla beklenen programı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” cumartesi akşamları dev ekibi ile ekranlara bol kahkaha getiriyor.

HELİKOPTER ÖNCE ARIZALANDI, SONRA ÇALINDI

Demet Akbağ ve çetesinin şakası Nükhet Duru’ya havada gerçekleşti. “Çok Aramızda” ekibi, Nükhet Duru’yu Bursa’ya özel bir konsere gideceğini söyleyerek helikopter ile İstanbul’dan yola çıkardı. Demet Akbağ’ın talimatları ile helikopter önce arızalandı, sonra da çalındı! Nükhet Duru, ıssız bir ormanda kaldıklarını sanırken aslında programın 25 kamerası tarafından izleniyordu.

ÇEKİMLER BÜYÜK BİR GİZLİLİK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİ

İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı.

unlu-sanatciya-havada-buyuk-sok-basina-gelmedik_x_8501122_18_k[1]

Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti!

Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı.