Gülşen’in Ev Hapsi Şartıyla Tahliye Olmasına Tepki

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

İmam hatiplilere yönelik sarf ettiği sözlerden dolayı tutuklanan şarkıcı Gülşen ev hapsi şartıyla serbest bırakıldı. Gülşen için verilen ev hapsi kararına Şahan Gökbakar ve Gülben Ergen’den geldi. Gökbakar, “Gülşen serbest bırakılmamış ki. Ev hapsine alınmış” paylaşımı yaparken Gülben Ergen bir paylaşımı alıntı yaparak kararı eleştirdi.

İstanbul Ataşehir’de 30 Nisan 2022’de verdiği bir konserde İmam Hatip Liselilere yönelik sarf ettiği sözleri nedeniyle tutuklanan Gülşen Çolakoğlu’nun tutukluluğuna yapılan itiraz kabul edildi. Üst mahkeme, Gülşen’in tahliyesine ve konutu terk etmemek şartıyla adli kontrol altına alınmasına karar verdi.

“GÜLŞEN SERBEST KALMAMIŞ Kİ”

Gülşen’in ev hapsi şartıyla serbest kalmasına tepki gösteren ilk isim ise oyuncu ve yapımcı Şahan Gökbakar oldu. Gökbakar Twitter hesabından “Gülşen serbest bırakılmamış ki. Ev hapsine alınmış. Adli kontrol ile salıverildi falan değil ha. Tutuklu ve evinde hapis” sözleriyle mahkeme kararını eleştirdi.

GÜLBEN ERGEN’DEN DE TEPKİ GELDİ

Ünlü şarkıcının ev hapsinde tutulması kararını eleştiren bir diğer ünlü isim ise Gülben Ergen oldu. Ergen, Gülşen’in ev hapsinde tutulmasına bir paylaşımı altılayarak gösterdi.