Bikiniyle Namaz Kılan Buket Aydın Mıydı?

   2024 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Buket Aydın, sosyal medyada kendisi hakkında ortaya atılan “bikini ile namaz kıldığı” şeklindeki iddialara yanıt verdi. Görüntülerin başkasına ait olduğunu söyleyen Aydın, “Gerçekten aşağılık ve haysiyetsizsiniz” ifadelerini kullandı.

Son dönemlerde yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Buket Aydın, 2017 yılına ait olan ve bir kadının deniz kenarında, bikini ile namaz kıldığı görüntülerin kendisine ait olduğunu söyleyenlere tepki gösterdi. Görüntünün başkasına ait olduğunu söyleyen Aydın, iftira atanlar hakkında dava açacağını belirtti.

“BIKMADINIZ MI İFTİRADAN?”

Görüntülerin kendisi ile ilişkilendirilmesini “Karalama kampanyası” olarak nitelendiren Aydın, “Normalde böyle şeylere cevap vermem ama kantarın topuzunu iyice kaçırdınız. Google’a ‘Bikiniyle namaz kılan kadın’ yazın. 2017’ye ait görüntüler çıkacak. Birtakım pislik, troll hesaplar almışlar bu görüntüleri, ‘Buket Aydın bikiniyle namaz kılıyor’ diye paylaşmışlar. Kadının benimle alakası yok, hiçbir şekilde bana benzemez. Abuk subuk iftira, karalama kampanyası. Ya kardeşim bıkmadınız mı kumpasçılıktan, bıkmadınız mı kasetçilikten, bıkmadınız mı iftiradan?” ifadelerine yer verdi.

“HEPİNİZE DAVA AÇIYORUM”

“Bütün seçim dönemi sizin bu rezilliklerinizle geçti, hala devam ediyorsunuz” diyen Aydın, açıklamasına şöyle devam etti: “Kaybettiniz ya, sorumlusu ben değilim. Ben hiçbir zaman taraf olmadım. Her zaman seçim dönemi boyunca gerçekleri söyledim. Ne dediysem de hepsini acı acı biçimde yaşadınız. Şimdi katlanamadığınız için türlü türlü iftiralar atmaya kalkıyorsunuz. Gerçekten aşağılık ve haysiyetsizsiniz. Hepinize dava açıyorum. Tabii ki terör örgütü olmaktan yurt dışında yaşamıyorsanız, işlem başlatabilecek TC makamları size. Rezilliğinizde boğulun inşallah.”