kuşadası escort
Davetiyem Nasıl Olmalı? | Haber Vezir En Güncel Haberler

Davetiyem Nasıl Olmalı?

   2017 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Davetiyem nasıl olmalı sizin ruhunuzu yansıtmalı hayal gücünüzü ileride anı olarak saklayabileceğiniz evet dediğiniz bu ölümsüz anı herkese duyuracağınız bir belgeden bahsediyoruz. Davet kelimesinden türeyen davetiyeyi tarzınızı yansıtan bir şeyden bahsediyoruz. Katılacağınız etkinliğin büyüklüğüne yaraşır bir davetiye düğün konferans parti tüm davetlere gönderilen davetiyenin şekli yapısı tasarımı yazı biçimi özel ve önemli anlarınıza tanıklık edecek kişilerle paylaşılır. Bunun için vakit kaybetmeden oturduğunuz yerden seçim yapabilir vakit konusunda düğün hazırlıkları için daha çok zamanınız kalır.

Bazı davetiyeler kişiliğinizi yansıtmakta. Sanatsal figürler karikatürler eğlenceli bir kartpostal gibi. Çiftler bu mutlu günde sevdiklerini yanlarında görmek isterler. Bazen çocuk katılacak mı katılmayacak mı yemek menüsü olabilir ek bilgi saat kaçta nerede anne baba adı gelin damat‘ın birbirlerine duydukları aşkı anlatan dizelerde olabilir daha düz düğünümüze bekliyoruz da olabilir. Kâğıt kalitesi de fark ediyor yazı biçimi özenli ve dijital ortamda hazırlanmış sizin bu gününüze yaraşır kalitede. Hızlı ve zamanında teslimat.

Renkler birbirine uyum içerisinde ve bu uyum tüm düğüne yansıyabilir. Size sadece seçmeniz ve bu anın tadını çıkarmanız kalır. Seçim tamamen sizin ne istediğinizle tabii bu süreçte ne istediğinizi bilmek zorundasınız ortaya karışık bir tasarım çıkmasın diye biraz enerji harcamak gerekir. Kâğıt ince kullanılmamalı mesela daha tok bir kâğıt olmalı yazılar çok küçük ya da çok büyük olamamalı kararında olmalı ve renklerde en başta dediğim gibi uyum içerisinde olmalı.

foto5

Davetiyeler en çok düğün davetiyesi olarak basılmakta en popülerleri ancak tüm organizasyonlar içinde davetiye basımı tasarımı yapılmakta. Aynı şekilde organizasyonun büyüklüğüne göre davetiyenin ihtişamı davete gelme hissi yaratmalı dikkat çekmeli. Bu sebeple Tasarım çok önemli. Organizasyon ödül töreni de olabilir. Bir doğum günü partisi parti sahibinin resminin olduğu, Davetiye doğum günü pastası mekân aynı tonlarda ahengi yakalamış.

Gelecek kişilere 10 gün öncesinde dağıtılabilir. Aile büyüklerinin olmasa olmaz davetli listesi hazırlanır bu sayıya göre davetiyeler basılır ve zamanında teslimat yapılır. O özel günün tanıklarının ulaştığı davetiyenin güzelliği düğüne gelme hissi uyandırır. Herkes için özel olan bu organizasyonlar sizin seçiminizi yaptığınız davetiyelerle duyurulur. Davet edilir. Anılarınıza bir yenisi daha eklenir Düğün davetiyesi   olarak.

Sponsorlu Baglantılar

GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
GALERİ
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri

  • adriana lima
  • förbix gts 35 yorumları
  • ariana grande
  • zara larsson
  • gazze nüfus
  • kartel faizi hesaplama
  • ece seckin
  • kamagra nasıl temin edilir