Çamaşır Makinesinde Tıkanma Sorunu ve Çözümleri

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yaşamı kolaylaştıracak nitelikler taşıyan ve sürekli olarak gelişim içerisinde bulunan teknolojinin sağlamış olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte son derece kaliteli hizmet çözümlerinden yararlanılabiliyor. Özellikle de ev işlerinin daha hızlı ve daha kolay standartlarda gerçekleştirilebilmesi hususunda çok önemli avantajlar ve fırsatlar sunmakta olan Arçelik markasının birbirinden kaliteli fonksiyonlar taşıyan çamaşır makineleri dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılıyor. Gündelik yaşantı içerisinde tüm kirli çamaşırların en kısa süreler içerisinde yıkanabilmesine yardımcı olan yeni nesil Arçelik markalı çamaşır makinelerinde karşı karşıya kalınan problemlere yönelik olarak profesyonel ve kurumsal standartlarda özel servis çözümleri Sultanbeyli Arçelik Servisi merkezi tarafından kesintisiz olarak sunuluyor.

Çamaşır makinelerinin yoğun kullanımının yanı sıra değişiklik gösterebilen çevresel faktörler ve beraberinde sıklıkla yapılan kullanım hataları gibi pek çok etken dolayısı ile arızalanmalar meydana gelebiliyor. Bu yüzden çamaşır makinelerinin uzun ömürlü kullanımı açısından mutlak suret ile çamaşır makinesi bakım ve temizliğinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi çok büyük bir önem taşımaktadır. Yeni nesil teknolojiye sahip olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinde özellikle birkaç yıkamada bir olacak şekilde kısa zaman aralıklarında bakım ve temizliğin yapılması çok önemlidir. Her ne kadar çamaşırların hijyenik hale getirilmesini sağlayan bir temizlik aracı olsa da bu fonksiyonunu stabil şekilde her zaman yüksek performansta sunabilmesi ve arızalanmaması açısından mutlak suret ile kendisinin de temizlenmesi gerekmektedir. Acıbadem Arçelik Servisi uzmanları birkaç yıkamada bir makine temizliğinin yapılmasını öneriyor.

Bu noktada çamaşır makinelerinin bağlı bulundukları su şebekesindeki yüksek miktardaki kireçlenme ve çakıl gibi yabancı cisim yoğunluğunun teşkil edebileceği sorunların önlenebilmesi özellikle su giriş hortumu ve su giriş filtresinin mutlaka tıkanıklıklara karşı kontrol edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra deterjan çekmecesinin temizliğinin düzenli periyotlarda yapılması ve beraberinde su tahliye işlevindeki parçaların düzenli olarak tıkanıklığa karşı kontrollerinin yapılması ve mevcut tıkanıklıkların giderilmesi gerekliliği bulunuyor. Samandıra Arçelik Servisi profesyonel servis uygulamaları ile bu konuda etkin ve kaliteli müdahaleler gerçekleştirerek, çamaşır makinesinin kısa süre içerisinde yeniden ilk günkü performansının elde edilebilmesi uzun vadeli olarak sağlanabilmektedir.

GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
GALERİ
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri


error: Kopyalanması Yasaktır!