2017 The Başkan Sinemalarda

   2020 Tarihli Haber
  Ekleyen : Yazar
  Yorum Yok

Yapımcılığı Yalçın Çoban’ın üstlendiği bir film The Başkan 2017 vizyona girmeye hazırlanıyor. Uzun süreden bu yana birçok kişinin yakından takip ettiği film fragmanları sayesinde de ilgi odağı oldu. Film henüz piyasaya girmedi ancak sosyal medyaya baktığınız zaman filmin bomba gibi estiğini de görebilirsiniz. Bu yıl aslında filmle birlikte çok bereketli olacağını da söylemek mümkün çünkü uzun zamandan bu yana vizyona bu şekilde kaliteli bir yapıt daha girmemişti. İnsanlar sosyal medyadan sıkı bir şekilde takip etmesini de sanırım özledikleri kadro ve de konuyu bulmalarından kaynaklı.

Şimdiden daha uzun yıllar boyunca da konuşulacağının sinyallerini veren film görsel efektler ve ses noktasında da başarılı bir çalışmaya imza atmış durumda. Özellikle kışın vizyona giriyor olması aynı zamanda izleyici kitlesinin de olduğundan daha fazla talep görmesine neden olacaka benziyor. Bizler genellikle kaliteli olan filmleri tercih eden bir toplumuz dolayısıyla bunun en belirgin özelliğide sosyal medya oluyor. Çünkü sosyal medya da bir filmin iyi ya da kötü olduğunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. 2017 damgasını vuracak bir film olan The başkan da sosyal medya da bu kadar talep gördüğüne göre tahmin edebilirsiniz ki hiçte yabana atılmayacak bir film. Üstelik zengin oyuncu kadrosu da filmin bu kadar fazla sevilmesinde en büyük nedenlerden birtanesi. Vizyonda yer alan fragmanlarına baktığınız da ise bu konuda yanılmamış olduğumuzu görebilirsiniz.

the-baskan-sinemalarda

Kısacası bizim size önereceğimiz bir film ve 2017 filmleri arasında izlemeden geçmemenizi tavsiye ediyoruz. Bu kışınızı hem hareketlendirecek hem de sizi heyecana boğacak olan filmlerin en başında yer alıyor. Unutmayın ki bu filmi kaçırırsanız çok şeyi kaybetmiş olursunuz.

Oyuncu Kadrosu

Erol Tezeren
İzzet Çivril
Dj melissun
Mithat Arı
Gülnaz calikoglu
Emin olcay
Hatice Çarpar
Ender Ataç
Emrah Yılmaz
Ece Baykal
Sinan benger
Ali Uyandıran
Sebahat Adalar
Belma Memati
Murat Bozkır
Tahsin Taşkın

Yapımcı Çoban Yıldızı Film Yapım
Yalçın Çoban
Senarist Suat Malik Özer

GÜZELLER GALERİSİ
REKLAMLAR
GALERİ
REKLAMLAR
Editörün Seçtikleri


error: Kopyalanması Yasaktır!